Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ coated flexible insulated wire ] bij elkaar passen 84 producten.
600V 250C AWM 14 de draad van AWG, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
De elektro Flexibele Draad van het het Koperpvc Geïsoleerde Koper van 20AWG 300V UL1007 Ingeblikte
| ModelNumber:: | UL1007 |
|---|---|
| Toepassing:: | het interne wireing voor toestel enz. |
| Leidertype:: | Vastgelopen |
200.C UL Geplaatst Silikon Gehaalde Draad 0.08 Jacket Zwart Wit Rood Blauw Bruin Groen
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Geïsoleerde koperdraad met zwarte jas voor verschillende toepassingen
| Jasjekleur: | Zwart |
|---|---|
| Leidermateriaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Jasjemateriaal: | Glasvezel |
305m/ Van de het Koperkabel UL3219 van de broodjesglasvezel de Vernikkelde Met een laag bedekte Draad Silicium
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van de het Koperkabel 305m/van UL3253 250C Vernikkelde het Broodjessilicium Met een laag bedekte Draad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
Ingeblikte pvc Geïsoleerde Koperdraad 12 AWG voor Elektronikamateriaal
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
7x26 met glasvezel bekleed koperdraad voor elektrische toepassingen
| Standaardspanning: | 600 V |
|---|---|
| Conductorjas: | - Jawel. |
| Leidermateriaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Vlamvertragend Silicone bedekte draad UL vermeld in Black Copper Conductor RoHS Compliant
| Jacket Thickness: | 0.08 |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Conductor Type: | Tinned Copper |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Flexible Glass Fiber Braid Tined Copper Silicone Rubber Wire
| Verklaarde CSA: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Leiderstreng: | Stranded |
| RoHS-conform: | - Ja, dat klopt. |

