Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ coated flexible insulated wire ] bij elkaar passen 84 producten.
Silicone Rubberdraad op hoge temperatuur 0.5mm UL Awm voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Geïsoleerd de Draad Met een laag bedekt Ingeblikt Koper Op hoge temperatuur van UL1592 FEP Silicone
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
20 AWG Vastgelopen de Kabelkoperen geleider Industry Wire van de Silicone Rubber Gevlechte Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
PFA draden en kabels 6 - 16 AWG High Temperature Flexible Silicone Coated Wire
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
26AWG pvc Geïsoleerde Kabelul1015 600V 105C Vuurvaste Kabel
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
10KV Verwarmerdraad op hoge temperatuur, Chemische Weerstand van de Silicone de Beklede Draad UL3634
| Nominale spanning: | 10000V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| leider: | vernikkelde koperdraad |
Ingeblikte van de het Siliconerubber Met een laag bedekte Draad van VDE UL3223 het Huistoestellen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
14 van de de Draadul3135 Motor van AWG Flexibele Silicone Met een laag bedekte de Hittebestendigheidskabel
| Materiaal: | SILICONErubber MET INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

