Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ blue pfa insulated wire ] bij elkaar passen 120 producten.
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
UL3142 Ingeblikte het Koper Elektrodraad van de siliconerubber Geïsoleerde Draad 150C 305m/Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3240 305m/van 200C UL Ingeblikte het Koperdraad Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
150C UL 305m/rollen de Ingeblikte Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL3239 6KV 10KV Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
elektro flexibele Draad UL3122 20awg 18awg 16awg voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
elektro flexibele UL3075-rubber het koperdraad van het glasvezelsilicone voor huistoestel het verwarmen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 10AWG |
Van het de leveranciersul3123 600v 150c silicone van China ingeblikte het koperdraad rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 16awg-30awg |
De Met een laag bedekte Geïsoleerde Draad van UL10362 PFA voor Verlichtings300v 250C Vlam - vertrager
| Isolatie: | PFA |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper |
| Maat: | 30AWG-4/0AWG |
Enige geïsoleerde de Draad van het Kernul1726 14AWG Ingeblikte Koper PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |

