Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ blue pfa insulated wire ] bij elkaar passen 120 producten.
Hittebestendig Enig Kernpfa In de schede gestoken Kabel Ingeblikt Koper MYSUN
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL gediplomeerde Geïsoleerde Draad en Kabelolie Bestand UL10362 600V 250C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | PFA |
Groene Verlichtingspfa Geïsoleerde Kabel/de Beklede Weerstand van de Draadul10362 Olie
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Het testen Volatge: | 3KV |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Vochtbestendige Siliconerubber Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur Flexibele UL3241
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | vernikkelde of zilveren geplateerde koperdraad |
UL3122 flexibele silicone elektrodraad voor elektrodraad met rode zwarte witte kleur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
de Dradenul10486 Zwarte 300v 250c Awm10486 VW-1 Verlichting van 24awg PFA
| Productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
26AWG 150V 200C Blauwe PFA Draden UL758 AWM1860 Voor Verwarming Huishoudapparatuur Licht
| productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
UL1180 PTFE Draad 200C Hittebestendig 12-32 AWG
| Temperatuurbeoordeling: | 200 ° C |
|---|---|
| Draadvorm: | Ronde |
| AWG -maten: | 12, 20, 22, 8, 24, 14, 16, 18, 26 |

