Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ blue pfa insulated wire ] bij elkaar passen 120 producten.
De vastgelopen Draad UL1726 van het Leider 7/2.48 2AWG Ingeblikte Koper PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Zwarte UL10486 PFA-draden 300V 250C AWM10486 VW-1 Heater PFA-kabelisolatie
| productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
30 AWG Vastgelopen Met een laag bedekte Koperdraad 0.313.26mm Diameterbrand - vertrager
| naam: | pfa-draad |
|---|---|
| Isolatie: | PFA |
| leider: | Nikkel-Palted koper |
Duurzaam Hittebewijs 26 de draad van AWG, Met een laag bedekte Elektrodraad
| Condutortype: | Gestrande |
|---|---|
| kleur: | wit, zwart, rood, bruin, geel, blauw, anjer |
| Nominale spanning: | 600v |
Multi van de de Douane Elektrodraad van Kern4*18 AWG de Hoogspanningsweerstand UL4271
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
26AWG pvc Geïsoleerde Kabelul1015 600V 105C Vuurvaste Kabel
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
Van de het Koperdraad UL1015 van 32AWG 600V 105C de pvc Geïsoleerde Vuurvaste Draad
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |

