Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Het fiberglas vlechtte de draadul3122 181AWG 7/0.39mm rood zwart wit blauw van het siliconerubber ingeblikt koper
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
Blikte de silicone rubberisolatie van de de verwarmermotor van de koperdraad UL3122 300V 200C het witte zwarte blauw in
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
18AWG de glasvezel vlechtte Ingeblikte Koperdraad UL 3071 FT2 Vlamtest
| productnaam: | silicone rubberdraad |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber en fiberglas |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van het de leveranciersul3123 600v 150c silicone van China ingeblikte het koperdraad rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 16awg-30awg |
UL3068 gecertificeerd 300V nominale spanning 305m/rol Silicone glasvezel gevlochten draad voor koffiemachine toepassingen
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16AWG, 18AWG, 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG, 28AWG, 30AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
Ingeblikte de Machtskabel van Pvc van de Koperdraad, verpakking geïsoleerde draad
| punt: | pvc geïsoleerde koperdraad |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.90-10.66 mm |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |

