Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
de flexibele multicore haak van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van VDE h05ss-F op draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Awm3122 van het de Glasvezelvlechten van het Hittebestendigheidssilicone de Kabel 300V
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Multicore Dwars Verbonden Polyethyleenkabel, van de de Machtskabel van 600v XLPE de Schimmelbewijs
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| leider: | ingeblikt koper |
200C de Elektrische XLPE Kabel op hoge temperatuur 300V van UL3122 18AWG
| Naam: | Siliconedraad |
|---|---|
| Model: | AWM3122 |
| Isolatie: | XLPE |
UL de vermelde van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van AWM UL3530 Weerstand Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ OF 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
600-750V XLPE Geïsoleerde stroomkabel, 26 AWG Hookup draad Ul758 Standard
| Conductor: | Gemaakte koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Nominale temperatuur: | 150°C |
XLPE-de Vrije Vlam van het Isolatiehalogeen - de Weerbestendigheid van vertragerskabels 600V 150C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | XLPE |
Vochtbestendige Siliconerubber Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur Flexibele UL3241
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | vernikkelde of zilveren geplateerde koperdraad |
Het het Siliconerubber van UL758 AWG3135 isoleerde Loodvlam Ratardant 200C
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
Het Lood 2AWG van de 125 Graadul3271 XLPE Isolatie voor Verlichting
| Productnaam: | UL3271 |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

