Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Flexibele de Gevlechte Draad Lage Excentriciteit van het Siliconeisolatie Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
De ingeblikte Weerbestendigheid van de Koperen geleiders Geïsoleerde Draad 300V UL1592
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
UL3138 flexibele Geïsoleerde Draad 10 AWG-Siliconedraad met Ingeblikt Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Size: | 18-9AWG |
Geïsoleerde het Koperdraad van het hittebewijs Glasvezel voor Industriële Machine UL3550
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Flexibel Geïsoleerd de Draad300v 125C VDE Gevlecht Koper van UL3166 125C XLPE
| Voltage: | 300V |
|---|---|
| Temperatuur: | 125C |
| Norm: | UL758 |
de 150C geschatte ingeblikte koperen geleider van de temperatuurxlpe geïsoleerde kabel UL3321
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-2AWG |

