Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 305 producten.
Awm3122 Multi Functionele Witte Vastgelopen Milieuvriendelijke Aansluitingsdraad
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Flexibele VDE 150mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 300V
| Isolatie: | Glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Siliconerubber |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
20awg de flexibele draad van het het Siliconerubber Geïsoleerde Draad ingeblikte koper van UL 3132
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
AWM3136 20 AWG-Siliconedraad, Rode het Koperdraad van het Hoogspanningssilicone
| Naam: | 20 AWG-Siliconedraad |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| Isolatie: | Siliconerubber |
van het de Draadul3140 Ingeblikte Koper van 300V 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde Elektrodraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Met een laag bedekte het Koperdraad UL758 van 300V 150c 22awg Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 22awg |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
FT2 van de het Koperdraad van het Vlamsilicone Gevlecht de Testlood 24AWG 600V UL Flexibele UL3135
| Merknaam: | MYSUN |
|---|---|
| Modelnummer: | UL3135 |
| Isolatiemateriaal: | siliconerubber |
Geïsoleerde het Koperdraad 20AWG 600V UL3069 van IATF Glasvezel voor Huistoestel
| productnaam: | UL3069 |
|---|---|
| isolatie: | siliconerubber |
| leider: | ingeblikt koper |

