Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 305 producten.
VDE 300V 0.35mm Silicone Rubber Medische Draad UL758 VOOR het verwarmen van huistoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Geïsoleerde de glasvezel liep Ingeblikte Koperdraad 1.682.66mm Diameter AWM3122 vast
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
Van het de draden150c 300v ingeblikte koper van de silicone de elektro interne verbinding draden en de kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
22 het Silicone van AWG de Zachte Draden en Acbles van het Bedradingskabel Ingeblikte Koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL 3512 Silicone Rubberdraden 1mm 40/0.18mm Ingeblikte Koperdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Draden van het de Kabel de UL3512 Ingeblikte Koper van de siliconedraad 2.5mm Silicone Rubberdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Ingeblikte het Koperdraden op hoge temperatuur van de Siliconedraad 200c 1.5mm 30/0.25mm
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Het ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde toestel van het Draadhuis
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

