Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 305 producten.
UL5128 het Glas van Mica Insulated Wire 300V 450C 20 22 24AWG FEP
| Punt: | Mica geïsoleerde draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| Leider: | Vernikkeld koper |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
De Draadul3122 300V 200C UL 758 Norm van het silicone Rubberglasvezel Geïsoleerde Koper
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Van de siliconerubber en glasvezel vlechten |
Kabel van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van UL3140 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel UL758 van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Glasvezel van 200C UL3241 isoleerde Kabel de Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Koperxlpe Geïsoleerde Draad van 600V 150C Ingeblikte UAV van de Koperen geleiderFor Verwarmer
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
elektro flexibele Draad UL3122 20awg 18awg 16awg voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
20AWG glasvezel Geïsoleerde Koperdraad UL3069 voor UAV
| productnaam: | UL3069 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

