Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 310 producten.
De brand schatte AWG-16-30 Streng, Gevlecht Vrij de Kabelhalogeen van UL3068 Glasvezel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
Het Siliconedraad van AWG van AWM3136 24, de Kabel van het Hoogspanningssilicone 2.7-3.11 Mm-Diameter
| naam: | 24 AWG-Siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
UL3122 flexibele Geïsoleerde Draad16awg Koperen geleider Fiberglass Braiding Cable
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
|---|---|
| Productnaam: | Silicone elektrodraad |
| Isolatie: | siliconerubber |
Dubbele Geïsoleerde de Draadkabel Op hoge temperatuur 22 AWG van het Isolatiekoper FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
14 van de de Draadul3135 Motor van AWG Flexibele Silicone Met een laag bedekte de Hittebestendigheidskabel
| Materiaal: | SILICONErubber MET INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
16AWG 3068 het silicone rubberisolatie die van de glasvezelvlecht bestand elektrodraad verwarmen op hoge temperatuur
| Leider Material: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische machine enz. |
| Type: | de geïsoleerde draad van het nikkelkoper |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
150 het Silicone Rubberdraad Geïsoleerde AWM3068 Bouw 7/0.10mm van Celsius 300V
| Materiaal: | Rood, Zwart, Groen, Blauw, Bruin, Wit, Geel/groen, enz. |
|---|---|
| Leidingmateriaal: | Koper, koper of ingeblikt koper |
| Toepassing: | mechanisch en elektrische machine enz. |

