Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 305 producten.
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
De Gevlechte Bewijs Geïsoleerde Draad van 20AWG UL3122 Glasvezel
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Leidertype: | Vastgelopen |
De hoge van het de Draadsilicone van de Bundel Elektroaansluiting Rubberkabel 600V 150°C AWM3132
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3132 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
van de de Glasvezelisolatie van 200C UL3122 Elektrodraad 2.66mm Dia For Heating Lead
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Leider Type: | Vastgelopen |
Van het de Draad300v 200C Silicone van 10KV UL3122 de Flexibele Elektro Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Rubber de Isolatiedraad 200C 300V van het glasvezelul3122 Silicone
| Producten: | de gevlechte draden van de siliconeglasvezel |
|---|---|
| Kleur: | witte blauwe zwarte rode geelgroen |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van de de Draad200c Hoogspanning van VDE de FEP Geïsoleerde Elektrodraad UL1332 voor UAV Robot
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| geschatte temperatuur: | 200℃ |
| isolatie: | FEP |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |

