Het Toestel van het de Dradenawm3173 20AWG 600V/125C Huis van UL3173 XLPE
Plaats van herkomst Shenzhen, China
Merknaam MYSUN
Certificering UL
Modelnummer UL3173
Min. bestelaantal 305meters
Verpakking Details de kartondoos keurt naar maat gemaakt goed.
Levertijd 1-2 het werkdag
Betalingscondities L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen 50000meters/day
Productdetails
Productnaam xlpe draden Leider ingeblikt koper
Isolatie xlpe kabel Materiaal koper
Nominale spanning 600V geschatte temperatuur 125C
Kleuren Het rode blauwe \ witte \ Gele \ groene \ bruine \ zwarte \ Aangepaste grijs van \ Groottewaaier 26~9AWG
Merk MYSUN
Markeren
De Draden van AWM3173 XLPE
De Draden van UL3173 XLPE
XLPE-het Toestel van het Dradenhuis
Laat een bericht achter
Productomschrijving
Producten Descripition
Het Toestel van het de Dradenawm3173 20AWG 600V/125C Huis van UL3173 XLPE 0
Het Toestel van het de Dradenawm3173 20AWG 600V/125C Huis van UL3173 XLPE 1
Het Toestel van het de Dradenawm3173 20AWG 600V/125C Huis van UL3173 XLPE 2
Specificatielijst
Verpakking
Beoordelingen & Recensies
Algemene Beoordeling
5.0
Gebaseerd op 50 beoordelingen voor deze leverancier
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingen
5 sterren
100%
4 sterren
0%
3 sterren
0%
2 sterren
0%
1 sterren
0%