Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
elektro flexibele Draad UL3122 20awg 18awg 16awg voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
elektro flexibele UL3075-rubber het koperdraad van het glasvezelsilicone voor huistoestel het verwarmen
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 10AWG |
UL4330 siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Huis Elektrische Toestellen op hoge temperatuur
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
UL4330 siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Huis Elektrische Toestellen op hoge temperatuur
| Naam: | flexibele siliconedraad |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Koplamp, Koffiemachine, Magnetron |
mica Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 16awg 450C/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| Nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
26 XLPE Geïsoleerde de Kabel600v Haak Op hoge temperatuur van AWG op Draad 150C UL3289
| spanning: | 600V-750V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
2.5mm2 UL3135 20AWG Flexible Electical Wire Tinned Copper
| Toepassingen: | industriële macht, huistoestel |
|---|---|
| Kleuren: | ALLE KLEUREN |
| Norm: | UL 758 |
16awg 450C Mica Insulated Wire Op hoge temperatuur/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |
16-32AWG flexibele Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperen geleider UL1860
| nominale spanning: | 150V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |

