Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
Het Siliconekabel Op hoge temperatuur van het hittebewijs, Draad van het de Bundelsilicone van AWG 18-12 de Multi
| naam: | Siliconedraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| model: | AWM3134 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Geïsoleerde het Koperdraad van UL758 300V 3.70mm PTFE Op hoge temperatuur
| punt: | PTFE geïsoleerde draad |
|---|---|
| LEIDER: | Vernikkelde/silver-plated koperdraad |
| OD: | 0.903.70mm |
De Haak van UL 3271 XLPE op Industriële de Machtsverwarmer van het Draad600v/125c 18awg Ul758 Rode licht
| Productnaam: | xlpe draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | xlpe kabel |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
UL het een lijst maken van de van draad van AWG 24, de Met een laag bedekte Haak van FEP op Draad 300V 150C
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-10AWG |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Leidde de halogeen Vrije XLPE Haak op Draad Lichte Gekleurd Kabelul3265 UL Goedgekeurde Multi
| spanning: | 150V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
De zuivere Geïsoleerde de Draadglasvezel van de Nikkelleider Mica vlechtte 18 AWG UL5107
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |
fep draad en van de kabel geïsoleerde draad UL1331 verschillende kleuren voor opties
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-4/0AWG |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad 305m/roll van 30-16AWG UL3728
| Isolatie: | dubbel siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 30-16AWG |

