Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul3122 silicone rubber electric wire ] bij elkaar passen 110 producten.
UL3122 het Silicone Rubberisolatie 305m/Roll van glasvezel Gevlechte Draden
| model: | UL3122 |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber |
| Jasje: | Glasvezel |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Blikte de goede kwaliteits elektrische draad UL 3122 silicone rubberisolatie het zwarte witte blauw van de koperdraad 300V 200C in
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
Awm3122 de Flexibele van de de Isolatiedraad van het Hoogspanningssilicone Rubber Groene Kabel van het de Glasvezelvlechten
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
AWG3122 van het de Draden de Interne Gebruik van het glasvezelkoper Elektrische Draden Op hoge temperatuur
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
AWG3122 van het de Draden de Interne Gebruik van het glasvezelkoper Elektrische Draden Op hoge temperatuur
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Tinnerkoper |
3135 Vastgelopen Siliconerubber Geïsoleerde Draad 14AWG voor Lichten
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
0.3MM UL3135 Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor New Energy-Lichten
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

