Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul3122 silicone rubber electric wire ] bij elkaar passen 110 producten.
VDE-Silicone Flexibele Geïsoleerde Draad 26AWG 0.48mm de Rubberkabel van het Glasvezelvlechten
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Silicone de Rubberft-2 Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad van de Vlamtest 0.5-4.0MM2
| Kleur: | alle kleuren zijn beschikbaar |
|---|---|
| Temperatuur: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
XLPE-van de het Halogeen Vrije Aansluiting van de Kabelawm3173 600V Verwarmingskabel Vuurvaste Elektro het Looddraad
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Elektro Flexibele Haak van UL1199 20awg op Nominale spanning van de Draadptfe de kabel 600V
| Productnaam: | UL1199 20awg in Elektrohoogte - kabel van de kwaliteitsptfe de draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
18AWG het huistoestel isoleerde van de Machtsdraad de Geïsoleerde 0.5mmsq Oranje Kleur van het Elektrische voertuigdraden XLPE
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van het het Lage Voltagebundel Ingeblikt Koper van UL1726 2-5AWG Geïsoleerd de Draad zwart rood wit blauw PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
Van het het Lage Voltage Ingeblikte Koper van UL1726 10AWG Geïsoleerde de Draadverwarmer die PFA rode zwarte aansteken
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
Van het het Lage Voltagebundel Ingeblikte Koper van UL1726 1AWG Geïsoleerde de Draad rode witte blauwe zwarte PFA
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
Blikte de het Lage Voltagebundel van UL1726 16AWG 19/0.30mm rode witte blauwe zwarte van de Koper de PFA Geïsoleerde Draad in
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | PFA |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |

