Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone rubber glass braid wire ] bij elkaar passen 88 producten.
UL3122 het Silicone Rubberisolatie 305m/Roll van glasvezel Gevlechte Draden
| model: | UL3122 |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber |
| Jasje: | Glasvezel |
het Flexibele Electical Draad Ingeblikte Koper van 0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG
| Toepassingen: | industriële macht, huistoestel |
|---|---|
| Kleuren: | ALLE KLEUREN |
| Norm: | UL 758 |
Het siliconeglas vlechtte Elektro de Hittebestendigheidsdraad van de Draadul3122 Elektrodraad 200c
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UL3071 gecertificeerde 600V 200C hoge temperatuur siliconen glasvezel gevlochten draad voor convectieverwarmers
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 200 Graad |
| Materiaal geleider: | Koper |
AWM3122 het bestand Fiberglas op hoge temperatuur Sleeving van het kabelsilicone past voor Verschillend Volume aan
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Geïsoleerde Draad van het hoogspannings de Flexibele 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141 Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Awm3122 Multi Functionele Witte Vastgelopen Milieuvriendelijke Aansluitingsdraad
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Van het de Draad300v 200C Silicone van 10KV UL3122 de Flexibele Elektro Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
18AWG 22AWG voor Telegraferende Uitrustingsawm3135 CCC voor Huistoestel en het Aansteken
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |

