Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ rubber high voltage silicone wire ] bij elkaar passen 564 producten.
De Haak van AWM3321 XLPE op Draad de gele koplamp van de bedrijflevering
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Aangepaste de Draad Elektrodraad van het Koper Beklede Staal voor de Industriële Kabel van de Gebruiksvlecht
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraden voor Heater Use 22AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UL3122 1.25mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 300V 18AWG voor Robot
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
CCC XLPE UL3071 Enige Kern 16AWG 125c VDE van de Koper de Elektrodraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
UL3265 XLPE-elektrische kabel met lage rook 16awg - 22awg geïsoleerde koperdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 90℃ |
| standaard: | UL758 |
XLPE-Haak op Draad voor Industriële Machine18awg 0.307.60mm Diameter
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Haak op Draad voor Industriële Machine
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |

