Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ hook up stranded copper wire ] bij elkaar passen 112 producten.
Het vastgelopen pvc Geïsoleerde Vaste lichaam van de Koperdraad 28AWG voor Elektronisch Materiaal
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
22AWG pvc isoleerde Flexibele Elektrodraad met Koperen geleider
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | koper |
| Toepassing: | Divers |
Ingeblikte Koper van de E239689ul1727 het Flexibele Geïsoleerde Draad PFA 600V 250C Rubber
| Productnaam: | UL1727 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
van de het Koperverlichting van 150C 12awg UL3134 Ingeblikte de Draaduav OEM ODM
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Super Flexibel van de elektrisch apparaatsilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad UL3134 van het Koper18awg Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
UL 3134 Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 12AWG 19/0.47 UAV van de verlichtingsverwarmer blauw zwart wit
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Flexibele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 16AWG 26/0.254 UL3134 motor blauw zwart wit
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

