Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ high temperature silicone rubber tubing ] bij elkaar passen 106 producten.
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 600 V |
UL3136 Geïsoleerde draad van siliconenrubber met een nominale temperatuur van 150 °C, een nominale spanning van 300 V en een kopergeleider met blik
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
UL3071 gecertificeerde 600V 200C hoge temperatuur siliconen glasvezel gevlochten draad voor convectieverwarmers
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Nominale temperatuur: | 200 Graad |
| Materiaal geleider: | Koper |
UL3074 12AWG 200C 600V Hoogtemperatuur Silicone Glasvezel Geflechte Draad voor Oven en Deep Fryer
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 12 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
UL3530 Hoge temperatuur siliconen geïsoleerde draad met geblokkeerde koperen geleider voor 200C toepassingen
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
UL3074 12AWG 600V 200C Silicone rubber glasvezel gevlochten koperdraad voor ontvochtigers en verwarmers
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
UL3142 150C 600V 12AWG Vertind Koper Siliconen Rubber Geïsoleerde Draad voor Apparaten
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad UL3512 305m/van UL 200C Draad Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone
| Productnaam: | UL3512 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
610m/ Van het de Draadvde UL3135 Flexibele Silicone van het broodjessilicone de Rubber Geïsoleerde Draad 26AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
De Geïsoleerde Draad 600V 18awg UL3134 150C van het elektrisch apparaatsilicone Rubber
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

