Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ high temperature fep wire ] bij elkaar passen 373 producten.
Silicone de Rubberft-2 Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad van de Vlamtest 0.5-4.0MM2
| Kleur: | alle kleuren zijn beschikbaar |
|---|---|
| Temperatuur: | -60-200C |
| Voltage: | 600V |
UL gediplomeerde Geïsoleerde Draad en Kabelolie Bestand UL10362 600V 250C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | PFA |
Hoog - het kwaliteitsul 3122 300V 200C silicone isoleerde de gevlechte draad zwarte witte blauwe geel van het Draadfiberglas
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Ingeblikt Koper |
van de het Koperxlpe Geïsoleerde Draad van 600V 150C Ingeblikte UAV van de Koperen geleiderFor Verwarmer
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
Van het de Glasvezelsilicone van Conne van het huistoestel Rubber de KabelHittebestendigheid 16 AWG
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Vochtbestendige Siliconerubber Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur Flexibele UL3241
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | vernikkelde of zilveren geplateerde koperdraad |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Kabel van 600V 150C Ingeblikte Koper UL3134
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
de Ingeblikte Koper Geïsoleerde Kabel 18AWG VDE van 200C UL3367 voor Generator
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
2AWG tot 10AWG-batterijverbindingskabel met siliconenisolatie en M6 M8 M10-terminals voor automotive zonne-camper
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 2 AWG, 1 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 25 mm2, 35 mm2, 5 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |

