Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heater hook up wire ] bij elkaar passen 72 producten.
Heat Resistance XLPE Insulation Wire 300V 22AWG Generator XLPE Hook Up Wire
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Bruin |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
VDE 600V UL758 blikte het Siliconehaak van Koperdraden 6AWG 150C XLPE op Draad in
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van het de Draad Vernikkelde Koper UL10362 van PFA de Flexibele Elektro Flexibele Haak op Draad
| Productnaam: | De Isolatie van UL10362 PFA het Verwarmen Weerstands Elektrische Draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Het vuurvaste Elektrische het Verwarmen Geïsoleerde UL5335 UL Certificaat van de Elementendraad 450C Mica
| Isolatie: | Mica |
|---|---|
| leider: | vernikkeld koper of zuiver nikkel |
| Maat: | 22-4AWG |
Industriële Hoge de Weerstandsul758 Norm van de Machinemica Geïsoleerde Draad Awm5335
| Punt: | Mica Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| Isolatie: | Mica + glas |
| leider: | vernikkeld koper |
De Haak van 20AWG UL3289 XLPE op Draadawm3173 600V/150C Zwarte Verwarmer
| Productnaam: | xlpe draden |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | xlpe kabel |
De Elektrodraad op hoge temperatuur van AWG 22, Hittebestendige Draad voor Oven 450C 600V UL5335
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
mica Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 16awg 450C/Vernikkelde Koperdraad UL5128
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | Glas |
De zuivere Geïsoleerde de Draadglasvezel van de Nikkelleider Mica vlechtte 18 AWG UL5107
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 450℃ |
| Isolatie: | glas |
UL het een lijst maken van de van draad van AWG 24, de Met een laag bedekte Haak van FEP op Draad 300V 150C
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-10AWG |

