Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 447 producten.
610m de Stevige pvc Geïsoleerde Elektrische Haak van de Koperdraad UL1007 op Kabel
| Leider Material: | Koper of Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Nominale spanning: | 300V |
De Haak van AWG XLPE van XLPE 20 op Draadhaak Op hoge temperatuur op de Isolatie van de Draadhitte
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Diameter: | 1.86-10.66 mm |
UL3074 12AWG 600V 200C Silicone rubber glasvezel gevlochten koperdraad voor ontvochtigers en verwarmers
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
De brand schatte AWG-16-30 Streng, Gevlecht Vrij de Kabelhalogeen van UL3068 Glasvezel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
het Siliconerubber Geïsoleerde Kabel van 600V AWM UL3512 8awg
| Enige draad: | 0.05mm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
Silicone Rubberdraad op hoge temperatuur 0.5mm UL Awm voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Het Siliconekabel Op hoge temperatuur van het hittebewijs, Draad van het de Bundelsilicone van AWG 18-12 de Multi
| naam: | Siliconedraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| model: | AWM3134 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
FT2 van de het Koperdraad van het Vlamsilicone Gevlecht de Testlood 24AWG 600V UL Flexibele UL3135
| Merknaam: | MYSUN |
|---|---|
| Modelnummer: | UL3135 |
| Isolatiemateriaal: | siliconerubber |
32-16AWG de pvc geïsoleerde van het de hittebewijs van de koperdraad elektrokabel UL1007
| Isolatie: | PVC |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 32-16AWG |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |

