Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ heat resistant thin insulated wire ] bij elkaar passen 448 producten.
Broodje van de het Silicone het Flexibele Geïsoleerde Draad 16AWG 305M/van CSA UL3135
| Productnaam: | UL3135 |
|---|---|
| Kleur: | zwart wit rood |
| Isolatie: | silicone |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Lood van de hoogspannings het FEP Geïsoleerde Draad, geïsoleerde koperdraad UL3239 15KV 200 Graad
| Dirigent Type: | Gestrande |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | FEP |
| Leidingmateriaal: | ingeblikt koper |
van het de Graad de UL1332 Ingeblikte Koper van 300v 200c Geïsoleerde Draad FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen/Vast lichaam |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
Geïsoleerde de Draadul3132 Ingeblikte Koperen geleider Cable van 30AWG 150C VDE Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde de Draadul3134 Ingeblikte Koperen geleider Wire van 26awg XLPE 150C 600V Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Kabel van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van UL3140 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Draad van het de Draad300v Vernikkelde Koper van UL3223 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
250C de Elektro Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van het Draadul3251 Silicone Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |

