Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 600v 250c silicone rubber wires ] bij elkaar passen 32 producten.
Van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van UL758 AWM3068 de Kabels600v/250c 20AWG FT2 Gele Robot
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
1.15mm Siliconerubber Geïsoleerde Draad 250C UL3251 Op hoge temperatuur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
250C de Elektro Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van het Draadul3251 Silicone Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
de Draad van AWG van 600V 250C AWM 14, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL 2 - 14 AWG Silicone elektrische draad Flexible High Temperature Silicone draad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3135 Gebruikte elektrische kabels met siliconen draad 16AWG - 30AWG
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van het het Buizenstelselsilicone van de voedselrang de Flexibele Rubberkoker Op hoge temperatuur voor Koffiemachine
| temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| spanning: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
250C Elektrokabel op hoge temperatuur, AWG-24 Streng UL3252
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Ingeblikte Koper van de E239689ul1727 het Flexibele Geïsoleerde Draad PFA 600V 250C Rubber
| Productnaam: | UL1727 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Rubber van het de Draadul3251 Silicone van het nikkelkoper isoleerde het Elektrodraad met rode zwarte witte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |

