Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul1331 fep wires ] bij elkaar passen 9 producten.
De draden 600v 150C 26AWG FT2 van UL1331 FEP de zwarte het verwarmen verlichting van het huistoestel
| Productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
fep draad en van de kabel geïsoleerde draad UL1331 verschillende kleuren voor opties
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-4/0AWG |
14awg Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van UL1331 de voor elektrische oven
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | FEP |
Van het de Draadkoper van UL1331 150C de FEP Geïsoleerde Elektrische Draad voor Elektronische Toestellen
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150 Graad |
| Levertijd: | 7-15 dagen |
Met een laag bedekte Flexibele Geïsoleerde Draad E239689 UL1331 26AWG FEP met UL-Goedkeuring
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1331 26AWG FEP |
|---|---|
| Kleur: | alle kleuren |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Van de het looddraad van het huistoestel geïsoleerde de draadkabel UL1331 300V 150C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | fep |
De zwarte Geïsoleerde Draad 20AWG 600V/150C van UL758 AWM1331 FEP voor Verwarmer
| Productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
AWM1331 interne Witte Ingeblikte die het Koperdraad van Isolatiedraden voor Huiskeuken wordt gebruikt
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| Od: | 1.30-15.54 mm |
De automobiele van looddraden isoleerde draad neemt zorg voor uw safty
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
1

