Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ uav light silicone insulated copper wire ] bij elkaar passen 131 producten.
18AWG FT2 Uav van het het Huistoestel van Silicone Rubberdraden 300v 200C UL3122 Zwarte Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | ingeblikt koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
UL3134 de Draad600v 150C 18AWG FT2 Zwarte Uav van silicone Rubberkabels Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
20AWG FT2 UL3241 Uav van het het Huistoestel van Silicone Rubberdraden 300v 200C Rode Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
Ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde Draad
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Toepassing: | Lucht |
| Leidertype: | Vastgelopen |
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
Het flexibele Vernikkelde Koper van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor UAV
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
De Glasvezelsilicone Geïsoleerde Draad 300V van UL3223 150C voor Elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde de Draad150c Ingeblikte Koperen geleider Wire van 12-18awg 600V UL3134 Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

