Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ awm rubber insulated battery cable ] bij elkaar passen 52 producten.
Diameter h05s-k 0.92mm van het Siliconerubber Geïsoleerde Kabels VDE van de hoogspannings de Flexibele Enige Kern
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
UL 3134 Flexibel het Siliconerubber van AWG 16 isoleerde het Toestellen blauwe witte geel van het Draadhuis
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
18 van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3134 600V 150C van AWG Flexibele van het het Huistoestel blauwe witte geel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad van het Hittebestendigheidssilicone Rubber voor Ijskast 12 AWG 600V
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Hoog - blikte de rubberdraad van het kwaliteitsul3122 16AWG silicone koper witte rode groen in
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | INGEBLIKT KOPER |
AWM3122 het bestand Fiberglas op hoge temperatuur Sleeving van het kabelsilicone past voor Verschillend Volume aan
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
CCC AWM3133 Silicone Rubberkoplamp Geïsoleerde Draad voor huistoestel en verlichting
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

