Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 300v rubber tinned copper wire ] bij elkaar passen 305 producten.
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
AWG-26 Hoogspanningssilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider AWM3136
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
De vuurvaste Glasvezel Geïsoleerde Kabel van de Koperdraad voor Rijstkooktoestel UL3068
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-16AWG |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Kabel 4 van het silicone Rubberglasvezel Geïsoleerde Koper 6 CCC van 8AWG 300V
| Leidermateriaal: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Isolatiemateriaal: | De draad van het glasvezelsilicone |
UL3136 siliconerubber geïsoleerd draad Ingeblikt Koper voor Verlichting met zwarte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
De Glasvezelsilicone Geïsoleerde Draad 300V van UL3223 150C voor Elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad 305m/roll van 30-16AWG UL3728
| Isolatie: | dubbel siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 30-16AWG |
Ingeblikte UAV van de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Draad Verwarmer UL3321 150C
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |

